Tatlı Yap Oyunu Oyna

Tatlı Yap
Tatlı Yap

Annen ve baban birlikte oynamak için bir kaç arkadaşlarını davet etti. Devtin sonunda herkese meyve tatlısı verilecek. Oyunu Oyna

Tatlı Yap oyunu 1803 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 puan.
Oyun Kategorileri Yemek Oyunları
Oyun Etiketleri

Reklam

Tatlı Yap Oyun Yorumları

Oyun için yorum eklenmemiş.

Benzer Tatlı Yap Oyunları

Değişik Makyaj Yap

Değişik Makyaj Yap

Güzel oyuncu kız değişik stil makyaj yapmanızı istiyor. Kendi zevkinize göre herşeyi ayarlayabilirsiniz. Kategorilerde bulunan malzemeleri dilediğinizi gibi kullanın. Mouse ile oynanır.
Kayan Yapboz

Kayan Yapboz

Köpek resminin yer aldığı bir resim bulunmaktadır. Evet şu anda biraz ters gözüküyor ama düzgün gözükmesi sizin elinizde. Tabii kayan yapbozu tamamlayabileceğinizi düşünüyorsanız. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Muzlu Pasta Yap

Muzlu Pasta Yap

Muzlu pasta yapmanız gereken bu oyunda çok hızlı olmanız gerekiyor. Kategorilerde bulunan malzemeleri alın ve gösterilen sıraya göre karıştırarak muzlu pastanızı hazır hale getirin. Mouse ile oynanır.
Pratik Kek Yapılışı

Pratik Kek Yapılışı

Akrabalarınız ansızın gelmeye karar verdiler ve onlara ikram edebileceğiniz hiç birşey kalmadı evde. Biran önce pastanızı hazırlamaya başlayın. Gerekli malzemeleri alın ve masaya dizin. Gösterilen adımları uygulayarak pastanızı biran önce hazırlayıp ikram
Tatlı Kedi

Tatlı Kedi

Tatlı ve sevimli kediyi kategorilerden seçimler yaparak giydirmeniz gerekiyor. Sue size en iyi imkanı sunuyor. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Sue Çikolata Yapıyor

Sue Çikolata Yapıyor

Sevimli kız Sue ile birlikte çikolata yapmanız gerekiyor. Güzel kıza yardımcı olun ve biran önce bitirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Nefis Çörek Yapımı

Nefis Çörek Yapımı

Kategorilerdeki malzemeleri gösterilen sıraya göre karıştırarak peynirli çörek hazırlamanız gerekiyor. Titiz ve dikkatli olun. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Pasta Yap 2012

Pasta Yap 2012

Verilen malzemeler ile pasta yapmalısınız. Pastanızı hazırladığınızda kendi zevkinize göre süsleyin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Fitness Yap

Fitness Yap

Fitness yapan güzel kıza kategorilerden seçimler yaparak rahat kıyafetler giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Kolye Yap

Kolye Yap

Kuyumcu dükkanındaki çok değerli taşları ipe dizerek değişik ve güzel kolyeler yapın. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Dora Pasta Yapıyor

Dora Pasta Yapıyor

Mutfakta pasta yapan Dora\\\'ya yardım edin ve malzemeleri sırasıyla karıştırın. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Kung Fu Yapan Dede

Kung Fu Yapan Dede

Önüne çıkan gençleri döven dedeye yardım edin. Öldürdüklerinizin puanlarını toplamayı unutmayın. Mouse, x, z, c tuşları ile oynanır. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Snowboard Yap

Snowboard Yap

Snowboard yapan kızı giydirmeniz gereken bir oyundur. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Tatlı Şef Giydir

Tatlı Şef Giydir

Tatlı şefi giydirmek için mouse yardımıyla elbiseleri sürüklemelisiniz. Sue oyunları iyi eğlecenler diler.
Tatlı Kediyi Giydir Süsle

Tatlı Kediyi Giydir Süsle

Tatlı Kediyi Giydir Süsle Oyunumuza, Tatlı kedimizi rengarenk giysileriyle ve şirin