z timi giydir

z timi giydir oyna, bedava z timi giydir, online z timi giydir oyna, yeni z timi giydir

Reklam

Reklam

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

z timi giydir

Çılgın Kızı Giydir

Çılgın Kızı Giydir

Arabasıyla gezintiye çıkan güzel kız değişik kıyafetler giymek istiyor. Bu konuda sizden yardım bekleyen kıza yardım etmek istermisiniz ? Dolabında bulunan kıyafetlerden güzel ve rahat olanı seçerek giydirin. Mouse ile oynanır.
Dondurma Hazırla

Dondurma Hazırla

Yaz aylarının serinletici olan dondurmayı hazırlamanız gerekiyor. Kategorilerde bulunan malzemeleri kullanarak yapabilirsiniz. Gerekli malzemeleri sırayı karıştırmadan katın karıştırın. Mouse ile oynanır.
Genç Anne ve Kızını Giydir

Genç Anne ve Kızını Giydir

Bu güzel anne ve kızı kıyafet konusunda sizden yardım bekliyorlar. Birbirlerine uyumlu kıyafetler giymek istiyorlar. Dolaplarında bulunan kıyafetlerden hem birbirine uyumlu olanı hemde yakışanı seçerek giydirin. Mouse ile oynanır.
Hamburger Hazırla

Hamburger Hazırla

Ağızlara laik hamburger hazırlamanız gerekiyor. İçindeki malzemeleri bol koyun ve biran önce hazır edin. Mouse ile oynanır.
Masaj Merkezi İşlet

Masaj Merkezi İşlet

Gelen müşterilerinize masaj yapmanız gerekiyor. Onların mutlu olması gerekmektedir. Elinizden geleni yapın ve onları mutlu edin. Mouse ile oynanır.
Hızlı Saldırı

Hızlı Saldırı

Teröristler şehirde kol geziyor. Bir ekibin teröristleri etkisiz hale getirmesi gerekiyor. Bu ekip senin ekibin seçildi. Ekibini toplayıp teröristleri yokedin. Oyun mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Kıyafetsiz Adam

Kıyafetsiz Adam

Parka yürüyüşe çıktığı esnada biraz dinlenmek için oturduğu bankta uykuya kalan adam hırsızlar tarafından soyulur ve kalktığında kendini çıplak bulur. Kimseye yakalanmadan eve gitmesi gerekiyor. Birini gördüğünüz zaman onu saklamanız gerekiyor. Yön tuşlar
Çevreyi Temiz Tut

Çevreyi Temiz Tut

Hepimiz buna dikkat etsek ne kadar güzel ve temiz bir dünyada yaşarız. Ağaç yaşken eğilir derler ve küçük oyuncumuz da şimdiden doğru bir şekilde yetişmek istiyor. Doğru çöpü doğru çöp kutusuna atmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler dile
Hafıza Güçlendirme

Hafıza Güçlendirme

Size gösterilen resimleri sıralamanız gerekiyor. Hafızanız bakalım ne kadar güçlü ve nereye kadar gelebileceksiniz. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Kayan Yapboz

Kayan Yapboz

Köpek resminin yer aldığı bir resim bulunmaktadır. Evet şu anda biraz ters gözüküyor ama düzgün gözükmesi sizin elinizde. Tabii kayan yapbozu tamamlayabileceğinizi düşünüyorsanız. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Yavru Domuzlar

Yavru Domuzlar

Yavru domuzlar size emanet edilmiştir. Fakat sizi yenebileceğini düşünen kurt da yavru domuzlara zarar verebilmek için sizin açığınız aramaktadır. Çok dikkatli olun ve doğru parçaları bularak yavru domuzlara korumayın başarın. Mouse ile oynanır. Sue iyi e
Gelini Hazırla

Gelini Hazırla

Güzel gelin makyaj yapmanızı bekliyor. Onu en mutlu gününde çok güzel göstermeniz gerekiyor. Kategorilerdeki makyaj malzemelerini kullanabilirsiniz. Mouse ile oynanır.
Sue Kızı Giydir

Sue Kızı Giydir

Güzel Sue kız kıyafet konusunda sizden yardım bekliyor. Yanındaki dolabından kıyafetleri seçerek ona giydirmelisiniz. Güzel görünmesine dikkat edin. Mouse ile oynanır.
Fanatik Kızı Giydir

Fanatik Kızı Giydir

Takımının maçlarını hiç kaçırmayan kızı giydirmelisiniz. Akşam maça gidecek ve güzel görünmek istiyor. Ona güzel kıyafetler giydirin. Mouse ile oynanır.
Dansçı Kızı Giydir

Dansçı Kızı Giydir

Dans yapmayı çok seven kızı giydirmek ister misiniz ? Dans ederken rahat giysiler giymek istiyor. Dolabındaki giysilerden en rahatlarını bulup giydirin. Mouse ile oynanır.
Temiz Hava

Temiz Hava

Küçük çocuk insanların temiz hava alması için yerdeki çöpleri toplayın çöp kutusuna atıyor. Ona yardım edin ve hem etraftaki çöpleri toplayın hemde temiz hava alın. Mouse ile oynanır.
Yazlık Giysiler

Yazlık Giysiler

Kız kışın bunaltıcı giysilerinden sıkıldı ve onları değiştirmek istiyor. Yeni trend giysilerin bulunduğu dolabındaki kıyafetleri denettirin. Güzel duran kıyafete ellemeyin ve üstünde kalsın. Kız ne kadar güzel olursa o kadar çok sevinir. Mouse ile oynanır
Kurabiye Hazırla

Kurabiye Hazırla

Misafirlerinin gelmesine çok az bir vakit kalası kadın kurabiye yapmak istiyor. Ona yardım etmek istermisiniz ? Kategorilerdeki gerekli malzemeleri alın ve gösterilen sıraya göre malzemeleri karıştırarak kurabiyeyi hazırlayın. Pişirin ve misafirlere servi
Manzaralı Evi Tasarla

Manzaralı Evi Tasarla

Denize manzaralı bu evi tasarlamanız gerekiyor. Kategorilerdeki malzemeleri kullanarak kendi zevkinize göre yerleştirin. Güzel görünmesi çok önemlidir. Mouse ile oynanır.
Ofis Dizayn Et

Ofis Dizayn Et

Güzel kız kendine ofis açacak ve tasarımını sizin yapmanızı istiyor. Ona yardım edin ve kendi zevkinize göre dizayn edin. Mouse ile oynanır.
Muzlu Pasta Yap

Muzlu Pasta Yap

Muzlu pasta yapmanız gereken bu oyunda çok hızlı olmanız gerekiyor. Kategorilerde bulunan malzemeleri alın ve gösterilen sıraya göre karıştırarak muzlu pastanızı hazır hale getirin. Mouse ile oynanır.
Yazlık Elbiseler

Yazlık Elbiseler

Yaz geldi ve kız bunaltıcı kışlık kıyafetlerden oldukça sıkıldı. Yazlık elbiselerini denettirin ve ona en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Güzel Kızın Tırnakları

Güzel Kızın Tırnakları

Güzel kız tırnaklarına bakım yaptırmak istiyor. Öncelikle tırnaklarına manikür yapın ve ardından istediğiniz renk oje sürün. Ojeyi de sürdükten sonra değişik şekildeki dövmeleri yapın. Mouse ile oynanır.
Sarışın Kızı Giydir

Sarışın Kızı Giydir

Güzel sarışın prenses kıyafet konusunda sizden yardım bekliyor. Dolabındaki giysilerden ona en çok yakışanı giydirin onu mutlu edin. Mouse ile oynanır.
Yazlık Giysiler

Yazlık Giysiler

Deniz kenarında gezecek olan kız rahat giysiler giymek istiyor. Dolabındaki kıyafetlerden rahat olanını giydirin ve onu mutlu edin. Mouse ile oynanır.
Pasta Hazırla 2

Pasta Hazırla 2

Gündüz kadınlar size oturmaya gelecek ve onlara pasta hazırlamanız gerekiyor. Gerekli olan malzemeleri alın ve tezgaha koyun. Hepsini sıralı olarak karıştırarak pastanızı hazırlayın. Mouse ile oynanır
Sarı Saçlı Deniz Kızı

Sarı Saçlı Deniz Kızı

Sarı saçlı deniz kızı denizaltında sizi bekliyor. Dolabında bulunan giysileri denettirin ve ona en çok yakışanı giydirin. Kız çok güzel gözükmek istiyor. Mouse ile oynanır.
Ünlü Adayını Giydir

Ünlü Adayını Giydir

Star olma hayalleri kuran güzel kızımızı en güzel kıyafetlerden seçimler yaparak giydiriyoruz. Oyun mouse ile oynanır.
Zorlu Elçi Koruma Görevi

Zorlu Elçi Koruma Görevi

Ülkenizin elçisini ona karşı yapılan saldırılardan korumanız gerekiyor. Dikkatlı olun ve tehlikeli olabileceğini düşündüğünüz insanları yok edin. Zarar verecek insanları silahınızla tek sefer vurun. Mouse, space ve yön tuşları ile oynanır. Sue iyi eğlence
Hamile Giydirme

Hamile Giydirme

Güzel kız anneliğe ilk adımını attı ve şuan hamile. Dolabında bulunan hamile giysilerinden beğendiğinizi sürükleyin ve giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.