barbie elbise diktirme oyunlari

barbie elbise diktirme oyunlari oyna, bedava barbie elbise diktirme oyunlari, online barbie elbise diktirme oyunlari oyna, yeni barbie elbise diktirme oyunlari

Reklam

Reklam

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

barbie elbise diktirme oyunlari

Barbie Değişik Giysiler

Barbie Değişik Giysiler

Güzel kız Barbie üzerindeki kıyafetlerden çok sıkıldı ve değiştirmek istiyor. Kategorilerde bulunan kıyafetleri denettirin ve en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Spor Salonu İşlet

Spor Salonu İşlet

İnsanların formlarını korumak için geldikleri spor salonunu işletmeniz gerekiyor. İnsanların isteklerini biran önce yerine getirip onları mutlu etmeye çalışın. Eğer insanlar memnun kalırsa yine gelirler. Mouse ile oynanır.
Nefis Hamburger

Nefis Hamburger

Güzel kızın ağzına laik hamburger yapmaya ne dersiniz ? Gerekli malzemeleri alın ve size gösterilecek olan sıraya göre koyup hazırlayın. Mouse ile oynanır.
Doğum Günü Elbiseleri

Doğum Günü Elbiseleri

Güzel kız doğum gününde gelen misafirlerine güzel görünmek istiyor. Dolabında bulunan kıyafetlerden kıza en çok yakışanı seçip giydirin. Gelen misafirlerin onu güzel görmesi gerekiyor. Mouse ile oynanır.
Çılgın Kızı Giydir

Çılgın Kızı Giydir

Arabasıyla gezintiye çıkan güzel kız değişik kıyafetler giymek istiyor. Bu konuda sizden yardım bekleyen kıza yardım etmek istermisiniz ? Dolabında bulunan kıyafetlerden güzel ve rahat olanı seçerek giydirin. Mouse ile oynanır.
Genç Anne ve Kızını Giydir

Genç Anne ve Kızını Giydir

Bu güzel anne ve kızı kıyafet konusunda sizden yardım bekliyorlar. Birbirlerine uyumlu kıyafetler giymek istiyorlar. Dolaplarında bulunan kıyafetlerden hem birbirine uyumlu olanı hemde yakışanı seçerek giydirin. Mouse ile oynanır.
Değişik Makyaj Yap

Değişik Makyaj Yap

Güzel oyuncu kız değişik stil makyaj yapmanızı istiyor. Kendi zevkinize göre herşeyi ayarlayabilirsiniz. Kategorilerde bulunan malzemeleri dilediğinizi gibi kullanın. Mouse ile oynanır.
Masaj Merkezi İşlet

Masaj Merkezi İşlet

Gelen müşterilerinize masaj yapmanız gerekiyor. Onların mutlu olması gerekmektedir. Elinizden geleni yapın ve onları mutlu edin. Mouse ile oynanır.
Kıyafetsiz Adam

Kıyafetsiz Adam

Parka yürüyüşe çıktığı esnada biraz dinlenmek için oturduğu bankta uykuya kalan adam hırsızlar tarafından soyulur ve kalktığında kendini çıplak bulur. Kimseye yakalanmadan eve gitmesi gerekiyor. Birini gördüğünüz zaman onu saklamanız gerekiyor. Yön tuşlar
Çevreyi Temiz Tut

Çevreyi Temiz Tut

Hepimiz buna dikkat etsek ne kadar güzel ve temiz bir dünyada yaşarız. Ağaç yaşken eğilir derler ve küçük oyuncumuz da şimdiden doğru bir şekilde yetişmek istiyor. Doğru çöpü doğru çöp kutusuna atmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler dile
Yavru Köpekleri Bulma

Yavru Köpekleri Bulma

Yavru köpeklerin bir çok resmi bulunmaktadır. Size gösterilen resmi kutuların içine bakarak bulmanız gerekiyor. Bakalım ne kadar süre içinde doğru resimleri bulabileceksiniz. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Hafıza Güçlendirme

Hafıza Güçlendirme

Size gösterilen resimleri sıralamanız gerekiyor. Hafızanız bakalım ne kadar güçlü ve nereye kadar gelebileceksiniz. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Gelini Hazırla

Gelini Hazırla

Güzel gelin makyaj yapmanızı bekliyor. Onu en mutlu gününde çok güzel göstermeniz gerekiyor. Kategorilerdeki makyaj malzemelerini kullanabilirsiniz. Mouse ile oynanır.
Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Güzel kız akşam yemeğine katılacaktır. Yemekte çok güzel gözükmek isteyen kıza cilt bakımı yapın. Kategorilerde gerekli malzemeler bulunmaktadır. Onu gecenin en güzel kızı yapın. Mouse ile oynanır.
Sue Kızı Giydir

Sue Kızı Giydir

Güzel Sue kız kıyafet konusunda sizden yardım bekliyor. Yanındaki dolabından kıyafetleri seçerek ona giydirmelisiniz. Güzel görünmesine dikkat edin. Mouse ile oynanır.
Fanatik Kızı Giydir

Fanatik Kızı Giydir

Takımının maçlarını hiç kaçırmayan kızı giydirmelisiniz. Akşam maça gidecek ve güzel görünmek istiyor. Ona güzel kıyafetler giydirin. Mouse ile oynanır.
Dansçı Kızı Giydir

Dansçı Kızı Giydir

Dans yapmayı çok seven kızı giydirmek ister misiniz ? Dans ederken rahat giysiler giymek istiyor. Dolabındaki giysilerden en rahatlarını bulup giydirin. Mouse ile oynanır.
Temiz Hava

Temiz Hava

Küçük çocuk insanların temiz hava alması için yerdeki çöpleri toplayın çöp kutusuna atıyor. Ona yardım edin ve hem etraftaki çöpleri toplayın hemde temiz hava alın. Mouse ile oynanır.
Kraliçe Elbiseleri

Kraliçe Elbiseleri

Bu güzel kraliçeyi giydirmek istermisiniz ? Ona yakışan kıyafetleri seçin ve giydirin. Mouse ile oynanır.
Yeni Saç Stili

Yeni Saç Stili

Güzel kıza yaz için değişik saç modeli yapmaya ne dersiniz ? Değişik ve dikkat çekici bir model yapmaya çalışın. Mouse ile oynanır.
Yazlık Giysiler

Yazlık Giysiler

Kız kışın bunaltıcı giysilerinden sıkıldı ve onları değiştirmek istiyor. Yeni trend giysilerin bulunduğu dolabındaki kıyafetleri denettirin. Güzel duran kıyafete ellemeyin ve üstünde kalsın. Kız ne kadar güzel olursa o kadar çok sevinir. Mouse ile oynanır
Kurabiye Hazırla

Kurabiye Hazırla

Misafirlerinin gelmesine çok az bir vakit kalası kadın kurabiye yapmak istiyor. Ona yardım etmek istermisiniz ? Kategorilerdeki gerekli malzemeleri alın ve gösterilen sıraya göre malzemeleri karıştırarak kurabiyeyi hazırlayın. Pişirin ve misafirlere servi
Manzaralı Evi Tasarla

Manzaralı Evi Tasarla

Denize manzaralı bu evi tasarlamanız gerekiyor. Kategorilerdeki malzemeleri kullanarak kendi zevkinize göre yerleştirin. Güzel görünmesi çok önemlidir. Mouse ile oynanır.
Penguenlerin Evi

Penguenlerin Evi

Sevimli penguenlerin evi temizlemesine yardım etmeye ne dersiniz ? Herşeyi toplayın ve yerine koyun. Mouse ile oynanır.
Yeni Elbiseler

Yeni Elbiseler

Güzel kız 2012 trend giysiler giymek istiyor. Kıza kıyafetleri denettirin ve en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Ofis Dizayn Et

Ofis Dizayn Et

Güzel kız kendine ofis açacak ve tasarımını sizin yapmanızı istiyor. Ona yardım edin ve kendi zevkinize göre dizayn edin. Mouse ile oynanır.
Bayram Elbiseleri

Bayram Elbiseleri

Küçük kız bayramda çok güzel gözükmek istiyor. Ona yakışacak kıyafete karar verin ve giydirin. Mouse ile oynanır.
Yeni Trend Giysiler

Yeni Trend Giysiler

Güzel kız yeni trend rengarenk giysiler giymek istiyor. Dolabında bulunan kıyafetleri kıza denettirin ve ona en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Terlik Tasarla

Terlik Tasarla

Yaz geldi ve herkes sahillere koşuyor. Sahilde satacağınız terliği kendiniz tasarlamaya ne dersiniz ? Kategorilerde bulunan malzemeler ile terliğinizi tasarlayın. Mouse ile oynanır.
Yazlık Elbiseler

Yazlık Elbiseler

Yaz geldi ve kız bunaltıcı kışlık kıyafetlerden oldukça sıkıldı. Yazlık elbiselerini denettirin ve ona en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.