Barbie Spor Kıyafetleri Oyunu Oyna

Barbie Spor Kıyafetleri
Barbie Spor Kıyafetleri

Barbie Spor Kıyafetleri Oyunumuza, Barbie en güzel spor kıyafetleriyle sizinle.Barbie'ye sportif kıyafetlerden seçimler yaptıktan sonra takı seçimlerini de yapın ve makyajını da yaparak Barbie'yi güzelleştirin. Barbie'nin spor kıyafetlerinden seçimler yaparak MOUSE yardımıyla giydiriyoruz. Barbie oyunları Sue.gen.tr ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz. Oyunu Oyna

Barbie Spor Kıyafetleri oyunu 2056 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 12 puan.
Oyun Kategorileri Barbie Oyunları
Oyun Etiketleri

Reklam

Barbie Spor Kıyafetleri Oyun Yorumları

Oyun için yorum eklenmemiş.

Benzer Barbie Spor Kıyafetleri Oyunları

Barbie Değişik Giysiler

Barbie Değişik Giysiler

Güzel kız Barbie üzerindeki kıyafetlerden çok sıkıldı ve değiştirmek istiyor. Kategorilerde bulunan kıyafetleri denettirin ve en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Spor Salonu İşlet

Spor Salonu İşlet

İnsanların formlarını korumak için geldikleri spor salonunu işletmeniz gerekiyor. İnsanların isteklerini biran önce yerine getirip onları mutlu etmeye çalışın. Eğer insanlar memnun kalırsa yine gelirler. Mouse ile oynanır.
Tatil Kıyafetleri

Tatil Kıyafetleri

Tatilde rahat giysiler giymek isteyen kızı giydirmeniz gerekiyor. Kategorilerde bulunan rahat giysileri kıza denettirin ve hoşunuza gideni sürükleyerek giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Postacı Kızın Kıyafetleri

Postacı Kızın Kıyafetleri

Güzel postacı kız yarin posta dağıtırken giyeceği kıyafetleri şimdiden seçmek istiyor. Ama bir türlü karar veremedi ve sizden yardım bekliyor. Ona yardım ederek güzel kıyafetleri seçin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Yeni Kıyafetleri Giydir

Yeni Kıyafetleri Giydir

Giysi dükkanınıza yeni gelen kıyafetleri manken kıza giydirmeniz gerekiyor. Ekranınızın sağ ve sol köşesinde yeni kıyafetleri görebilirsiniz. Beğendiğiniz kıyafeti sürükleyerek kıza giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Turuncu Spor Araba

Turuncu Spor Araba

Turuncu spor araba ile yarış macerasına ne dersiniz? Bu oyunumuzda farklı pistlerde farklı yarışçılar ile yarışacaksınız. Amacınız oyunu şampiyon olarak tamamlamak. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Sue iyi eğlenceler diler.
Tatil Kıyafetleri Giydir

Tatil Kıyafetleri Giydir

Güzel kız tatile gidecek ve sizden tatil kıyafetlerden seçtiğinizi giydirmeniz bekliyor. Kategorilerden seçtiğiniz kıyafeti kıza giydirmelisiniz. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Justin Bieber Kıyafetleri

Justin Bieber Kıyafetleri

Modayı takip eden Justin Bieber\\\'e yardım ederek yeni kıyafetleri giymesini sağlayın. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Barbie Prensesler Okulu

Barbie Prensesler Okulu

Barbie prensesler okulana giderken yaratıkları basmaması gerekiyor. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Barbie Yazlık Kıyafetler

Barbie Yazlık Kıyafetler

Barbie yazın gelmesiyle birlikte yazlık kıyafetlerini giymek istiyor. Kategorilerden seçimler yaparak giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Okula Giden Barbie

Okula Giden Barbie

Okula giderken yeşil elmasları toplayın. Maceradan maceraya atlıyan Barbie\\\'yide yönlendirin. Mouse ile oynanır. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Üniversite Kıyafetleri

Üniversite Kıyafetleri

Üniversitenin ilk günü için kıza rahat giysiler giydirmelisiniz. Mouse ile oynayabilirsiniz. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Barbie Kış Modası

Barbie Kış Modası

Barbie en moda kış kıyafetlerini yılbaşı için giyiyor. Mouse ile giydirin. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Taylor Swift Yılbaşı Kıyafetleri

Taylor Swift Yılbaşı Kıyafetleri

Hollywood Yıldızı güzel stara en güzel kıyafetleri, eteği, bluzü, şapkaya giydirin. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Barbie Yılbaşı Tatili

Barbie Yılbaşı Tatili

Barbie yılbaşı için bütün güzel elbiseler, makyaj ile çok güzel bir kız oluyor. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.