Barbie Pembe Giysiler Oyunu Oyna

Barbie Pembe Giysiler
Barbie Pembe Giysiler

Sue.gen.tr yepyeni bir barbie oyunu ile siz değerli oyun severlerinin karşısında! Barbie Pembe Giysiler Oyunumuzda, Barbie'nin pembe giysi koleksiyonunu görmelisiniz. Çok şık kıyafetlerden oluşan bu koleksiyon çok hoşunuza gidecek. TUŞ KOMBİNASYONU, mouse ve yön tuşları yardımı ile giydirme oyunları oynuyoruz. Barbie oyunları Sue.gen.tr ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz. Oyunu Oyna

Barbie Pembe Giysiler oyunu 1282 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan.
Oyun Kategorileri Barbie Oyunları Giysi Giydir Oyunları
Oyun Etiketleri

Reklam

Barbie Pembe Giysiler Oyun Yorumları

Oyun için yorum eklenmemiş.

Benzer Barbie Pembe Giysiler Oyunları

Barbie Değişik Giysiler

Barbie Değişik Giysiler

Güzel kız Barbie üzerindeki kıyafetlerden çok sıkıldı ve değiştirmek istiyor. Kategorilerde bulunan kıyafetleri denettirin ve en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Yazlık Giysiler

Yazlık Giysiler

Kız kışın bunaltıcı giysilerinden sıkıldı ve onları değiştirmek istiyor. Yeni trend giysilerin bulunduğu dolabındaki kıyafetleri denettirin. Güzel duran kıyafete ellemeyin ve üstünde kalsın. Kız ne kadar güzel olursa o kadar çok sevinir. Mouse ile oynanır
Yeni Trend Giysiler

Yeni Trend Giysiler

Güzel kız yeni trend rengarenk giysiler giymek istiyor. Dolabında bulunan kıyafetleri kıza denettirin ve ona en çok yakışanı giydirin. Mouse ile oynanır.
Yazlık Giysiler

Yazlık Giysiler

Deniz kenarında gezecek olan kız rahat giysiler giymek istiyor. Dolabındaki kıyafetlerden rahat olanını giydirin ve onu mutlu edin. Mouse ile oynanır.
Yeni Trend Giysiler

Yeni Trend Giysiler

Güzel kız akşam zenginlerin partisine katılacaktır. Kıza dolabındaki pahalı giysilerden giydirmeniz gerekiyor. Gecenin en güzel kızı olabilmesi için elinizden geleni yapın. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Rengarenk Giysiler

Rengarenk Giysiler

Bu güzel kızı baştan aşağıya giydirmeniz gerekiyor. Rengarenk giysileri çok seviyor ve dolabı hep renk renk kıyafetler ile dolu. Kendi zevkinize göre saç modelini, ayakkabısı, kıyafetini ve aksesuarlarını beğenip giydirin. Dolabında bulunan rengarenk giys
Yazlık Bebek Giysileri 2012

Yazlık Bebek Giysileri 2012

Yaz geldi ve sevimli bebek bunaltıcı kışlık kıyafetlerin içerisinde darıldı. Çocuğun dolabındaki yeni yazlık kıyafetlerden seçimler yaparak ona en çok yakışan giysisini giydirin ve yazın tadını çıkarmasını sağlayın. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler d
Genç Annenin Giysileri

Genç Annenin Giysileri

Güzel yaşta annelik mutluluğunu tatmış olan anne sizden giysi konusunda yardım bekliyor. En güzel ve hoş kıyafetleri giydirerek kocasına güzel gözükmesini sağlayın. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Güzel Pembe Kız

Güzel Pembe Kız

Bu pembeli güzel kızımız katıldığı yarışmada tac\\\'ı almaya hak kazanıyor. Tacı alırken giyeceği kıyafete bir türlü karar veremiyor. Kategorilerden seçimler yaparak onu göz alıcı bir şekilde giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Pembe Seven Kızı Giydir

Pembe Seven Kızı Giydir

Pembe kıyafetleri çok seven kıza kategorilerden seçimler yaparak pembe giysiler giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
İlkbahar Giysileri

İlkbahar Giysileri

İlkbaharın gelmesiyle gezmeye çıkan kıza kategorilerden seçimler yaparak güzel kıyafetler giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Barbie Prensesler Okulu

Barbie Prensesler Okulu

Barbie prensesler okulana giderken yaratıkları basmaması gerekiyor. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Barbie Yazlık Kıyafetler

Barbie Yazlık Kıyafetler

Barbie yazın gelmesiyle birlikte yazlık kıyafetlerini giymek istiyor. Kategorilerden seçimler yaparak giydirin. Mouse ile oynanır. Sue iyi eğlenceler diler.
Okula Giden Barbie

Okula Giden Barbie

Okula giderken yeşil elmasları toplayın. Maceradan maceraya atlıyan Barbie\\\'yide yönlendirin. Mouse ile oynanır. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.
Parlayan Giysiler

Parlayan Giysiler

Yıldız gibi parlayan ışıltılı giysileri tercih eden kıza,istediği tarzda giysiler giydiriniz. Mouse ile oynayabilirsiniz. Sue oyunları iyi eğlenceler diler.